Zaznacz stronę

geodeta – Twój obszar działania

GEOX

USŁUGI ŚWIADCZY

Nazwa Twojej firmy, oraz jej siedziba (może być inna od miejsca prowadzenia punktu)
NIP: Twój NIP;
KRS: Twój KRS jeżeli występuje;
REGON: Twój REGON

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek: 9:00 – 17:00
Wtorek: 9:00 – 17:00
Środa: 9:00 – 17:00
Czwartek: 9:00 – 17:00
Piątek: 9:00 – 17:00
Sobota: zamknięte
Niedziela: zamknięte

O FIRMIE

Firma MP Wójcik sp. z o.o. świadczy usługi geodezyjne na terenie powiatu sępoleńskiego od przeszło 6ciu lat. Firme tworzy zespół geodetów, któtym niestrasze są nawet najbardziej wymagające zlecenia geodezyjne. Na przestrzeni lat uczestniczyliśmy w wielu projektach, od prostych konstrukcji, jak budynki mieszkalne jednorodzinne, kończąc na obsłudze geodezyjnej suwnic, budowie hal czy budynków wielorodzinnych.

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Do pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt oraz stworzone dla Nas oprogramowanie komputerowe, dzięki któremu możemy zapewnić wysoką jakość oraz terminowość wykonania zlecenia, za przystępną cenę.

OFEROWANE USŁUGI

– Sporządzenie mapy do celów projektowych
– Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza
– Wytyczenie obiektów budowlanych
– Wznowienie granic nieruchomości
– Ustalenie granic nieruchomości
– Rozgraniczenie nieruchomości
– Podział działek
– Inne pomiary geodezyjne

DANE KONTAKTOWE

 • Adres prowadzenia punktu partnerskiego – Pod tym adresem znajdą Cię klienci (umieszczony na mapie)
 • – Twój idywidualny nr telefonu w sieci partnerskiej GEOX – klienci dzwoniący pod ten numer kontaktują się bezpośrednio z Tobą
 • Adres e-mail: Adres e-mail obsługiwany przez pracowników sieci GEOX, wszystkie zapytania kierowane na ten adres e-mail dotyczące obszaru Twojego działania trafiają bezpośrednio do Ciebie

SPRAWDŹ GEODETĘ

Czy wiesz, że nie każdy może wykonywać usługi geodezyjne? Aby czynności wykonywane przez firmę geodezyjną były ważne, musi ona wyznaczyć kierownika prac geodezyjnych.

Kierownik prac geodezyjnych to nikt inny jak geodeta uprawniony, czyli osoba, która swoją wiedzą, oraz doświadczeniem daje gwarancje prawidłowego wykonania zlecenia geodezyjnego. Geodeta uprawniony musi zdać egzamin przed komisją kwalifikacyjną, oraz otrzymać wpis wraz ze świadectwem nadania uprawnień zawodowych w dziedzinie geodezji i kartografii, wydawane przez Głównego Geodetę Kraju.

Każdy z Naszych partnerów musi posiadać uprawnienia zawodowe, tylko w taki sposób jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu prawidłowość wykonywanych usług.

Uprawnionym geodetą wyznaczonym przez Naszego partnera – „Twoja firma” do obsługi Państwa zleceń jest:
– Geodeta uprawniony imię i nazwisko wraz z nr uprawnień.
Zweryfikuj posiadane uprawnienia na stronie Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii – link prowadzi do uprawnień wskazanego przez Ciebie kierownika

Geodeta GEOX Mateusz Wójcik

NASZE REALIZACJE

W tym miejscu Nasz zespół napisze w kilku słowach o Państwa realizacjach, czym się zajmowaliście oraz umieści pare zdjęć, które będą prezentowane w galerii

OBSZAR DZIAŁANIA

Jako firma geodezyjna świadczymy usługi na terenie <Twój obszar działania powiat/miasto wraz z województwem>.

Obsługujemy firmy oraz osoby prywatne z takich miejscowości jak: <Miejscowości oraz okolice zgodne z Twoim obszarem działania>.

INFORMACJE O WARUNKACH PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH:

 1. Administratorem danych jest: MP Wójcik sp. z o.o. z siedzibą w Świeciu (86-100), ul. 10 Lutego 15a. Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: rodo@mp-wojcik.pl.
 2. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie, w tym z możliwością przedstawienia oferty handlowej.
 3. Odbiorcami danych osobowych będą: właściciel strony internetowej geodezja-geox.pl oraz podmioty przetwarzające dane w jego imieniu: hostingodawca poczty elektronicznej, hostingodawca serwerów, dostawca usług IT.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie, a w przypadku związania stron umową, przez okres właściwy dla czasu przechowywania tej umowy.
 5. Podanie danych osobowych jest niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Brak podania tych danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.
 6. Informujemy o przysługującym prawie:
  • dostępu do swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, do usunięcia danych w przypadkach określonych w art. 17 RODO,
  • do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, kancelaria@uodo.gov.pl
 7. Informujemy także o przysługującym prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

SŁOWA KLUCZOWE, PO TYM NAS ZNAJDZIESZ

Słowa kluczowe

Geodezja GEOX

agsdix-null

® 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Marka GEOX jest zastrzeżonym znakiem towarowym w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej pod numerem prawa wyłącznego R.344205.