Zostań partnerem

Zostań partnerem ogólnopolskiej sieci firm geodezyjnych i prowadź swój biznes razem z Nami.

cZYM JEST geox?

Marka geodezyjna GEOX powstała jako firma świadcząca usługi geodezyjne na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Ogólnopolska marka geodezyjna GEOX to zbiór naszych doświadczeń w branży geodezyjnej, informatycznej, marketingowej i prawniczej. Naszym celem jest stworzenie pierwszego w Polsce systemu partnerskiego firm geodezyjnych, dającego zyski, stabilność firmy, a przede wszystkim bezpieczeństwo dla naszych przyszłych Partnerów.

Stawiamy na uczciwe i przejrzyste zasady współpracy.

Rzetelna Firma Geodezja GEOX

Dlaczego Warto?

1. Określona marka. Każda firma, która chce pozyskiwać nowych klientów w dobie cyfrowego marketingu potrzebuje zdefiniowanej marki. Jako Nasz Partner zyskujesz ogólnopolską markę, z której tylko Nasi Partnerzy mogą korzystać. Ma to ogromne zalety, ponieważ beneficjentami ogólnopolskich działań marketingowych marki GEOX jesteście bezpośrednio Wy – Nasi Partnerzy w każdnym z pomniejszych obszarów świadczenia usług.

GEOX jest zastrzeżonym znakiem towarowym w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej pod numerem R.344205.

2. Wyłączność terytorialna. Każdy z Naszych Partnerów definuje swój obszar świadczenia usług, z którego przekazujemy wszystkie zapytania ofertowe, kierowane do naszej firmy przez potencjalnych, byłych i obecnych klientów. To my, jako marka GEOX zajmujemy się działaniami marketingowymi zmierzającymi do pozyskania klientów dla Ciebie, jako Naszego Partnera.

Uważamy, że jasne zasady współpracy są kluczem do sukcesu, dlatego wyłączność terytorialną gwarantujemy w umowie pod groźbą kar finansowych.

3. Działamy inaczej. Z pewnością każdy z Was jako przedsiębiorca otrzymywał nie raz telefony z różnych agencji reklamowych, firm z ogłoszeniami, wizytówkami itp. Żadna z takich firm nie da gwarancji, że działania, które podejmują przekładają się na jakiekolwiek zainteresowanie klientów Państwa ofertą.

Z doświadczenia wiemy, że finalnie większość działań kończy się fakturą na kilka tysięcy złotych płatną z góry. W zamian otrzymujemy zwykły wpis na jednej stronie wraz z konkurencją. Jeżeli chcielibyśmy być na lepszej pozycji trzeba zapłacić dodatkowe kilkadziesiąt złotych co miesiąc, dalej bez rozliczenia za efekt.  GEOX działa inaczej!

Jesteśmy pewni swojego doświadczenia, i wiemy, że potrafimy pozyskać realnych klientów dla Naszych partnerów i realnie wpłynąć na ich przychody, dlatego rozliczasz się z Nami tylko za efekt. Jeżeli nie przekażemy żadnego potencjalnego klienta, nic Nam nie płacisz. Są to uczciwe i proste warunki.

4. Wizytówka internetowa. Dla obsługi konkretnego obszaru wybieramy tylko JEDNEGO Partnera! Koniec z dzieleniem miejsca reklamowego z konkurentami. Specjalnie dla Ciebie, bezpłatnie na stronie marki GEOX powstanie profesjonalna wizytówka internetowa, która przybliży Twoją ofertę potencjalnym klientom za Naszym pośrednictwem.

Wizytówkę taką możesz wykorzystać jako swoją stronę internetową zostawiając kwestie administracji i promocji po Naszej stronie.

Usługa jest bezpłatna, oferowana tylko dla Naszych Partnerów. Zobacz przykładową wizytówkę

5. Wartość dodana. Każdy przedsiębiorca wie, że równie ważne co doświadczenie w branży jest odpowiednie wsparcie.

Jako Nasz Partner otrzymujesz dostęp do specjalnie przygotowanych dla Naszej marki ofert od innych podmiotów. Jako marka cały czas staramy się pozyskiwać nowe podmioty do stałej współpracy. Jako Nasz Partner możesz tylko zyskać.

ile to Kosztuje?

Jak wspominaliśmy, GEOX działa inaczej i nie pobiera żadnej stałej opłaty. Rozliczasz się z nami tylko za efekt w postaci kontaktu potencjalnego klienta, klienta korzystającego z usług Naszej sieci lub byłego klienta, który powraca z nowym zleceniem z Twoją firmą za Naszym pośrednictwem.

Na wysokość wynagrodzenia nie wpływa wartość zlecenia. Prawda, że uczciwe ?

Dołącz do nas!

Jesteś zainteresowany współpracą z Nami? Chcesz zdobyć nowych klientów dla Swojej firmy? Masz dodatkowe pytania? Sprawdź w jakiej lokalizacji aktualnie poszukujemy partnera i wyślij NIEZOBOWIĄZUJĄCY formularz. Skontakujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania.

Zaczynamy?

Geodezja GeoX

agsdix-null

® 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Marka GEOX jest zastrzeżonym znakiem towarowym w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej pod numerem prawa wyłącznego R.344205.